Main Forums Technical issues X265 Subtitles Norveški Filipino Torrent Indeks Nightmare Cinema
This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by  21824561 2 months, 2 weeks ago.
Viewing 1 post (of 1 total)
    • 21824561 Participant
      04.02.2019 at 13:07 #2845

↡↓↡↓↡↓↡↓↡↓↡↓↡↓↡↓↡↓↡↓↡↓↡↓
      ➙➠➝ STREAM Nightmare Cinema ⇦⇦←
      ▲⇪▲⇪▲⇪▲⇪▲⇪▲⇪▲⇪▲⇪▲⇪▲⇪▲⇪▲⇪

Izgleda kao redovita epizoda kaznenog djela.
      Kada su x muškarci postali film strave?

Mislio sam da je samo 50 nijansi, ali čovjek sam bio u krivu
      RIP Wes Craven
      Sviđa mi se kako u 1:34 znak ulice kaže kukavica. Također mi se sviđa kako ga je djevojka nazvala pizzerijom jer je inspiracija Davida Millera njegovom licu bila u pizzi koju je jeo.

Volio bih da mogu to odvojiti.
      Nevjerojatno! Ovo je pravi način za ponovno podizanje franšize! I to je bolja ideja od filma iz 2010. godine.

Jedva čekam da gledam
      Prilično zabavna antologija s nekim zvijezdama, uključujući Joea Dantea i Micka Garrisa. Ovdje sam imao jednu jasnu omiljenu, a to je režirao Alejandro Brugues (Juan of the Dead) koji je izvukao sva zaustavljanja i imao neke prilično divlje obrte u onome što počinje izgledati kao standardno pitanje. "priča na nešto stvarno smiješno i neočekivano." Ostale priče su sve u redu i dobro su pucane. Puno krvi i crijeva i VFX. Ono što ne dobivate je sjajno pisanje. Priča o egzorcizmu nikada se ne objašnjava. Izgleda vrlo filmski, ali nisam razumjela što se događa ili zašto. Posljednja priča o klincu čija je obitelj ubijena je cool priča o duhovima, ali nikada ne objašnjava zašto je ubojica toliko namjeran na ovo dijete i ovu obitelj tako da je bilo teško povezati se s njim. No, film je zabavan ako gledate prvu priču, a zatim uživate u nekim gore, nekim strahovima, jezivom Mickeyju Rourkeu, vrućim časnim sestrama koje dobivaju kosti, i filmskim slatkišima ..
      Želim Kevina Bacona kao Freddyja. Neka bude tako, Mister Internet.
      Freddy se vratio. Konačno Bog u noćnoj mori na Ulici brijestova
      LE MARTEAU

Oh vau, dehumanizacije žena! Volim nove ideje!
      U REDU! Razumijem, ali zašto ste nekoga ubili
      Suspiria remake izgleda zanimljivo
      njihov jedini Freddy Kruger je Robert England
      Novi Michael izgleda kao deadpool treba ošišati. A ako se suočimo s time, našoj zemlji je potrebno samo 1 DOBRO ČIŠĆENJE možda nekoliko dobrih poteza. Ne bih se naljutio ako Trump provodi to purdge. !!!!! Ja to podržavam. Imajte otvoren um.
      tako da je više od ocjenjenog booooooooooo ne zastrašujuće je da traler nije zastrašujući
      Ja sam tatina djevojka haha ​​tko još?
      Prvo ga zakačite
      U redu gledao sam film i na kraju ima 2 neobjavljena pitanja, hoće li biti nastavka jer su ostavili pravo otvoreno s djevojkama koje su mama dobivale u drugom odmoru i 2 što se dogodilo djeci kada su bili mlađi, što je bilo fotografije o tome i zašto se to dogodilo. ovo je za remake za 2010. godinu.
      Ne mogu dočekati slendermana
      todos esses filmes vai passar no kino ???

Rob je bio najbolji, Jackie je bila kul, ali ne znam o tom tipu, njegovom držanju, njegov glas nije bio sa mnom, ali imma još uvijek provjerava.

Suspiria je jedini film koji me zadovoljio!

Cho mình xin link puna dcko? Mmnh tìm ko thấy

Ovo nije najbolji remake bit koji mi se sviđa više od 2. i 4. dijela. Volim kad isprobavaju nove stvari s Freddyjem.

Sjajna nova horor antologija! Vidio sam jučer na festivalu (i bio sam dovoljno sretan da upoznam velikog Micka Garrisa i potpisao film)! Nevjerojatna zabava s prekrasnim efektima gore. Pogledajte i uživajte !.

Ovaj film je samo super za gledanje kod kuće. Ne u kinima

Wow nije imao pojma da je to fan napravio, molim vas da ovo napravi izgleda bolje od ponovnog pokretanja za 2010. godinu

Film je smeće.

Sviđao mi se Twilight Saga, ali nisu svi rekli stvari poput 'od producenata sage sumraka' možda nije način na koji možete navesti ljude da vide film. Zatim se film čini sjajnim.

Jednostavno ne mogu ozbiljno shvatiti film o liku s gustim izgledom. 🤔😕

Samo gledam prikolicu zbog čega se osjećam dok sam gledala cijeli film
      Znam tko je yoko kad me zvala da je azijka. Tako je dobro
      Tako sam izgubljen. Je li djevojka njegova kćer? A otac samo ludi lovac koji ubija žene?
      Ja sam vrlo dosadna obožavateljica ANOES-a iz stare škole koja me čini malim elitističkim, ali moram reći, cijela ova stvar izgleda fantastično (Plus wow jedan horor film u kojem olovka koja nije bijela može preživjeti? Također sam nazvao Feddy gospodina Pizza lice kao dijete, tako da je malo chilling – volim ovo, čini mi se želja nije fanmade uzrok za razliku od stvarne remake ja zapravo platiti novac da ga vidi.
      Sjećam se tog glumca iz franšize
      Robert England trebao je biti Freddy Kruger u ovome
      Mislim da ovo nije triler, to je kao horor film

Semma komedija
      Nije li to djevojka iz mene pljunula na tvoj grob?

Čak i ne zvuči kao Freddy
      Mislio sam da je ovo stvarni film, dok ne vidim opis.
      Ženska verzija kopileta
      02:20 Nun

Viewing 1 post (of 1 total)
You must be logged in to reply to this topic.