Main Forums News W macos oglądać streaming wideo 2160 p Champion
This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by  21833136 2 weeks, 2 days ago.
Viewing 1 post (of 1 total)
    • 21833136 Participant
      05.02.2019 at 17:28 #3260

↡↡↡↡↡↡↡↡↡↡↡↡↡↡↡↡↡↡↡↡↡↡↡
      ➔➜➞ STREAM # DOWNLOAD Champion ←⇦⟵
      ⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆

no cóż, Akali nie zrozumiał pojęcia "równowagi". Raczej znalazła drogę złamania.

Rieko nerf Neeko

mistrz raka
      Bez chęci bycia rasistą. Już wiem, dlaczego utonął. Ponieważ jego czarny …

Nadal czekam na przeróbkę ryze …

Druga wersja Fiora.

dlaczego ona brzmi jak kobieta Idubbz ze swoim angielskim akcentem w starym filmie FF?

jaka to muzyka? Nowy motyw Akali? Gdzie mogę usłyszeć pełną wersję?

Jestem mokra.

Zasadniczo Q: kreska do celu, jeśli cel jest zaznaczony, irelia może dwa razy rzucać kreski (?) Także umierający miniony odświeżają czas odnowienia. W: pierwsze użycie blokuje wszystkie pociski, drugi strzał umiejętności, im więcej obrażeń blokuje, tym więcej zadawanych obrażeń E: używa dwóch ostrzy do utworzenia linii, a wrogowie trafieni zostaną zrootowani i otrzymają znak (dla pauzy Q) R: tony ostrzy zaznacz wszystkich wrogów, którzy zostali trafieni, a następnie Q pędzisz jak szalony. Po prostu zgadywanie nie płomień, jeśli okaże się coś zupełnie innego lol.

zzz inny złożony mistrz ktokolwiek pamięta kyan ornm zoe ??? nie będę ich widział przez jakiś czas, och, czekaj, poczekaj, Camile ???? haha, bo stała się Mistycznym Mistrzem.

umrzeć

Teraz musisz to zrobić i wszystko będzie gucci.

Brat podpisany

Akali była uczennicą szejka … Akali, gdy odjechała, naruto biegnąc Zedem również biegnie po naruto, więc … Akali jest potwierdzeniem ucznia Zeda.

BUFF AZIR !!!!!

Napraw jej szyję

Aww, co za urocze małe permaban.
      Pielęgniarka skóry Pielęgniarka skóry Pielęgniarka skóry Pielęgniarka skóry
      To fajne i wszystko, ale nie możesz go zagrać, jeśli go zakazuję
      Czy możesz zaktualizować IRELIĘ? Czy możesz poprosić IRELIĘ, aby użyła umiejętności Q na mieczu E? Celem jest umożliwienie IRELIOWI pokonywania terenu, dzięki czemu IRELIA ma więcej zręczności i łatwiejszej ucieczki. Więc akceptujesz ten pomysł?

Nie mogę się doczekać, żeby zagrać ją za kilka godzin
      Myślałem, że te ostrza są skrzydłami …
      ahora que analizo el trailer mas detallado no me gustan las manos cuando tira habilidades ręce są zbyt duże.
      Podłoga Akali wygląda jak bohaterowie burzy … Poczekaj! Si.Gong.Jo.A! (Lubię bohaterów burzy!)
      To jest trochę zrównoważona rozgrywka. Dość dobry nerf dla mnie. Nie mogę się doczekać, aby nie móc zaryzykować jako główna dżungla. Będzie fajnie grać przeciwko: D
      Irelia: The Blade Cancer
      Powiem ci, że ten facet będzie grany wszędzie, ale będzie go wspierać
      Podoba mi się depresja, po której następuje samobójstwo za żabą

Rengar jak Kit; Darius lubi Ult i nadal jest wsparciem
      PROSZĘ zrobić Leona dalej! daj jej też złą skórę! TY RIOT KOCHAM CIĘ! KISSES i HUGS

gdzie jest przede wszystkim kayn, ja iuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaha
      Op
      Silly Riot, czyli ADC, nie jest wsparciem. Jest ok, bo cię kocham
      Velkoz … JEST WAY ZBYT BADASS W DIS TRAILER
      Proszę zmienić co najmniej chodzącą animację Shena. On wcale nie ma ochoty na ninja!
      T H I C C
      Wreszcie kolejne fajne wsparcie !!
      Nauczyła się "Rotacji" od Neji
      Czy to odniesienie do Gry o tron? Pyke (stolica Iron Islands), morze itp.
      moją jedyną troską byłby projekt ostrzy, może z powodu jego tekstury, która wydaje się ogólna, jak ostrza szponiaste, dopóki się nie świeci. Czułem się jak
      Czy ludzie wciąż grają w tę grę?
      A więc Darius Ult kontra Pyke Ult
      Hej, chciałem tylko powiedzieć, że gry z zamieszek niszczą tę grę z tymi wszystkimi poprawkami, moim zdaniem zmiana powinna być podstawową zmianą w mistrzu, a zamieszki zachowują wiedzę, sztukę i grafikę i robią pewne ulepszenia w tych , ale zamieszki tworzą także zupełnie innego mistrza, ale używają starej nazwy, sztuki itp. podobnie jak w grobach, szponach, aatroxach … Groby są poważniejsze, ponieważ zmieniły całą rozgrywkę, usuwając go z roli adc i dodanie go do puli junglerów ….

Myślę, że Pinkward znalazł swojego nowego mistrza
      SPRÓBUJ JAKO DUŻO JAK CHCESZ ZACHOWAĆ LEAGUE ŻYJE, Liga umiera i cieszę się, że to się dzieje, faceci fiknęli to ciężko przez ostatnie 2 sezony.
      Jeśli kiedykolwiek przerabiasz Wukonga, spraw, by był mocniejszy jak Akali, z miłym mechanikiem. Więc nie będą już tego nazywali mistrzem noobów, a zobaczymy, jak wraca do LCS. =) Bardzo za nim tęsknimy, mam nadzieję, że zrobisz też Riot.
      Tak wiele przeróbek, czy Riot kiedykolwiek znajdzie prawdziwą równowagę?
      Riot twierdzi, że mistrz pasuje do tematu, ale gdzie w projekcie Pyke znaczy, że przypisuje zasługę innej osobie? On jest wodnym zrywakiem, a jego ult daje graczowi zabójstwo? Dysonans twórczy znów jest silny.

Viewing 1 post (of 1 total)
You must be logged in to reply to this topic.