Main Forums Technical issues Povijest The Choice bez kreiranja računa u tvos
This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by  21836140 2 months, 2 weeks ago.
Viewing 1 post (of 1 total)
    • 21836140 Participant
      06.02.2019 at 00:17 #3365

⇓↡↓▼↡▼⟱⟱⇩⇩
      →➔➡ STREAM The Choice ←⬅⇦
      ▲↟↑↟⇪⇧⇑⟰▲⇧

To je tako srceparajuće, osjećam se tjeskobno nakon ovog filma, još uvijek ne mogu dobiti over

Me gustó. Es de alguna manera inspiradora.

Zašto stalno vidim komentare koji kažu da greška u našim zvijezdama nije bila tužna. Ako je i TOO rekao da su ostali filmovi jedva glasni, osim greške u našim zvijezdama i šetnje za pamćenje. A i zaplet je također bio nevjerojatan. Izvucite svoje glave iz magaraca i shvatite da je pogreška u našim zvijezdama jedan od najboljih filmova koje je mogao napraviti.

Uznemiravaj me do kraja života … Budi moja žena

Čudno je koliko zamjene odjeće, hlača, jaknih i džempera može stati u ruksak od 50L.

snores …… Izgleda kao životni film … Ili one besplatne filmove na Youtubeu. Hajde … Koliko se igrača želi smiriti s djevojkom koja hvata njegovo srce, ali se ne želi smjestiti u filmove?

Tko je napravio ovu prikolicu učinio je užasan posao! Uglavnom sam gledao cijeli film.

Ben Foster je vrlo podcijenjen glumac.

Ben Foster: WOOT!

Je li to Edward Norton? !! lol

Pogledajte Full Empty Metal gomovies Pogledajte ovdje

Gledao sam ovaj film kao 20 puta da se ne šalim, plašim se it

thearf.org

ovaj trailer čini film izgleda kao pedeset nijansi sivog lol

Nažalost, Nicholasov roman nije inspiriran.

zašto ne mogu naći savršenu utakmicu za sebe hoću li mi netko pomoći u tom pogledu
      Jedina stvar koja me zaustavlja da gledam ovo je kraj: (izgleda kao dobar film, ali ja zapravo volim dobar kliše. Bilo bi super ako je to bilo kao pokupiti vlastitu završnu stvar 😂.
      Nicholas Sparks je najbolji dolazak iz 9-godišnjeg njegovog rock filma, osobito Dear John☺
      Šetnja za pamćenje je moja najdraža

Ljubav & HipHop bs … -_-
      zavjet, nije bio nadimak: D
      Zdravo, ja sam ovdje !!! 😂❤️

Dakle, imamo sina Clinta Eastwooda, nećaka Angelice Huston, i sjajnu unuku ikoničnog Charlieja Chaplina!
      Ovdje nakon gledanja filma samo pročitajte komentare Njegova stvarno lijepa filmska priroda je tako lijepa Božja umjetnost
      Najgori film koji sam ikada vidio.
      sada je to prava prikolica

Šetnja za pamćenje je jedini film zbog kojeg sam plakala.
      Svjetska mreža Etika
      Šetnja za pamćenje uvijek će biti moj broj 1, ali sam plakala svojim očima u najboljem od sebe.
      izgleda kao povremeni rap video ili nešto slično
      Upravo je to jedina down down strana kapitalizma. Morate živjeti na kotaču hrčaka

Viewing 1 post (of 1 total)
You must be logged in to reply to this topic.