Main Forums Discussions Minimalism: A Documentary About the Important Things Vaba Watch No Sing Up Tasu
This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by  21844102 2 weeks ago.
Viewing 1 post (of 1 total)
    • 21844102 Participant
      07.02.2019 at 10:27 #3847

↓⬇⇓⬇↡⇓▼↡↓↓⟱⇩⇓⬇⇓⇩↡⇓⇩▼⬇⇓
      ➠➠ WATCH Minimalism: A Documentary About the Important Things ←←
      ⇑↑⟰↟⇪⟰⇑↟⟰▲▲⇧⇪⇧⬆⇪⇪⬆⇪↟⇪↟

ainult üks aasta? kui lühike! Ma tahan lihtsalt liikuda püsivalt ja unustada see hull maailm! sa ei kaota palju, kuid kuritegevust ja hullust! seal elada ja elada oma elu!

Vinge. Armasta seda uurivat alternatiivi kanalit. Me oleme juba suvel teinud van elu. Me oleme õpetajad ja me taastame õhuvoolu, et elada täistööajaga mõne aasta pärast. Need kommentaarid selle elustiili kohta on mind alati üllatavad. Trollid armastavad jagada kõik inimesed, kes elavad vähem. Nii et mul on teile ettepanekuid: ära tee seda. Peatuge oma hiiglaslikes majades. Sõida oma uusi autosid. Töötage oma elu ära, kuni sa kunagi sured, mida ümbritseb STUFF. Selle poolt sõna otseses mõttes maetud. Me ei vaja teie heakskiitu. Ma kasutan siiski hajutatud telkimist USDA / BLM kohapeal, mida te ei hõivata, sest sa kardad veidi seiklust. Tänan!

lahe asju ipad

Ma unistasin alati sellise kogukonna alustamisest. Praegu teen Californias iseseisvalt jüngrit, kes valmistab 55 meest.

Enamik inimesi ei jõua oma rahalistesse kõrgustesse ega ela tavapärast elu. Perekonna ja igavate töökohtade alandamine. Nad on oma naabritega kursis ja üritavad üksteist materiaalses mõttes ületada – aja raiskamine .Reklaam ja viimaste trikkide langemine olgu see riided või muud prügi, mida te ei vaja, on energia raiskamine. Sageli vähem tähendab rohkem.

Lihtsalt üritan sulle raamatut müüa! Alati on müüdav raamat. See on lihtsalt ebaõnnestunud draakonide turustamine.

Keskkond? Lihtsus? Miks nad ostavad võid ja juustu?

asju armee kohta

Ei tohi olla keskmine, kuid tundub, et need inimesed elavad vähe, sest nad leiavad võimalusi, kuidas vältida täistööajaga töötamist. Mis juhtub, kui nad on oma 40ndatel või 50ndatel?

Hea doc — optimistlik tulevik! Oli nii kurb, et näha, et nad ikka veel söövad liha, kuigi -Mitte nii arenenud kui ma arvasin– 🙁

Kuhu te parkite? Kas on olemas rühm / organisatsioon, mis annab nimekirja inimestest, kes lubavad RV-l oma vara paigutada?

Palun, kust seda leida?

Yang kesini setelah nonton videonya raditya dika
      Kõik see on järjekordne katse, et inimesed pääseksid vastutusest. Nad usuvad seda lugu lihtsalt sellepärast, et see tähendab, et nad saavad süüdistada kõiki teisi. Näiteks söön ma üsna palju suhkrut, šokolaadi jne, ja ometi on mu arstid mulle öelnud, et olen ebatervislikult alakaalu … Lahendus on lihtne. Lõpetage nii palju söömist. See on peamine probleem. Ma vaatan toitu, mida need inimesed söövad ühes söögikorras, ja ma ei suutnud seda palju süüa isegi siis, kui ma ennast sundisin. Need on need võltsitud lisandid, mis seda teevad – inimesed on liiga laiskad, et oma toitu valmistada, nii et nad ostavad seda premade kraami – mis muidugi täidetakse lisandite ja suhkru rasva ja soolaga. Kas ettevõtete süü on müüa asju, mida tarbijad soovivad osta? Ei. See on tarbija süü kõigepealt selle ostmisel.
      Minimalism: + A + dokumentaalfilm + umbes + oluline + asjad d.
      minimalism: dokumentaalfilm tähtsate asjade ülevaatamisest

minimalism: dokumentaalfilm olulistest asjadest 2015. aastal
      olulised asjad raseduse kohta
      greattt …. mulle meeldis see. ka mulle ei meeldi asju salvestada. nd vaatame selliseid asju, mis annavad mulle jõudu, et mitte seda teha. tõesti kena msg..👏👏👏👌👌👌.
      Armas film, häbi on täis silmakirjalikkust. Ma tahaksin, et nad näeksid samade tulemuste saavutamist ilma elektriliste tööriistade ja valmistatud materjalidega.
      83 hoarderit ei meeldi.

6:03 „Ma ei saa kanda mingit meik“ on sõna otseses mõttes seljas nii palju ripsmetuššit

Minimalism: dokumentaalfilm digitaalse tähtsate asjade kohta
      Wauw … Ma armastan väikest maja! Teil on väga ilus ja tõsine eluviis … Tagasi loodusse, olles loominguline ja väga inspireeriv!
      Tõsiselt, kus sa leiad naised, kes seda lihtsat elavad. Minu piirkonnas ei asunud naine kunagi jalgsi niisuguses kemperis, mis seda palju vähem armastaks. Ma olen vales piirkonnas.

Valge asulakompleksi loomine ei ole täpselt revolutsiooniline, tegelikult on see olnud sotsiaalsete ja ökoloogiliste kahjude liikumapanev jõud, sest ta tunneb koloniaalse vägivalla sajandeid. kuni selle talu / rohelise elamisliikumise ajend on sügavalt ristumiskohane lääts (s.o sotsiaalse ja ökoloogilise õigluse ajaloolised ja poliitilised keerukused) taasesitab sama energiadünaamikat ökoloogilise keerdumisega. Lisaks sellele, et oleme oma individuaalsete tarbimisharjumuste puhtuse vastu pakkunud, on kliimakriisi eesliinidel kogukondade jaoks palju solidaarsust.

Täname subtiitrite eest, mille muusika sisu on võimatu
      Ma kustutasin kõik minu 5000 pildi minu iPhone'ist, mida ma isegi ei kontrollinud. Minu telefon tunneb nüüd veidi paremini.
      JIM on nii kuum! 4:40
      Täname selle olulise dokumentaalfilmi eest! Paljud inimesed on alustanud söödavate taimede kasvatamist kõikjal katustel, kõnniteedel, viljapuude istutamisel, marjapõõsad, avokaadod, papaijad. Minu idee elada majutuskohaks olenemata sellest, kas nad on alalised või üleminekuperioodid, võiksid olla kiirteede ja bensiinipumpade asemel kiirteede väljapääsude lähedal, mini-kogukonnad võivad aidata kaasa metsa uuendamisele ja pooleldi maa-aluste eluruumide elamisele. Maastiku kogumise vee eest hoolitsemine, sõprade kasvatamine võib olla iseenesest eesmärk, kui põhivajadused on täidetud. Ruumide jagamine üüri või maksude kogumisega vähem sekkumisega, kui kogukond on korrektselt ilus ja jätkusuutlik, neile tuleks anda stiimulid kõikide asjade või jäätmete säilitamiseks ja ringlussevõtuks, kui me kõik liigume kõrgema vastastikuse sõltuvuse kvaliteedile.
      minimalism 3a + a + dokumentaalfilm + umbes + tähtsad + asjad elavad
      Ära veel kord! Õiged valikud, millal nägite pakendil GMO suhkruroo, gmo suhkrupeedi, gmo HFCSi märgistavat märgistust, parim valik ei ole osta GMA pakendatud gmo prügi ja te ei saa USDA / Organic'ile tugineda sest ettevõtted omavad neid. Sellel ei ole mingit pistmist looduslike orgaaniliste suhkruroo suhkrutega.
      palun harida … miks on puidu põletamine parem kui elektriline, kui päike on valik, palun? puit ei ole tegelikult taastuv?
      Loodan, et see video jõuab rohkemini. Elu tegeliku olemuse väärtustamine on iga inimese püha olla õnnelik … Elus kõige tähtsamad asjad ei ole asi.
      asju internetis
      vaata, ma olen minimalism ja ei teadnud ..
      Minimalism: + A + dokumentaalfilm + umbes + tähtsad + digitaalsed asjad
      See on armas.
      asjad kuu kohta
      minimalism: dokumentaalfilm olulistest asjadest torrent
      Inimene … Sa oled hämmastav … ja ma tahaksin teada, milliseid vahendeid kasutate videote tegemiseks (objektiiv, kaamerad, tuled jne.).

Viewing 1 post (of 1 total)
You must be logged in to reply to this topic.