Main Forums Guides Batman Ninja poln film mojo na spletu amazon Online Free
This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by  21890406 2 months ago.
Viewing 1 post (of 1 total)
    • 21890406 Participant
      13.02.2019 at 05:40 #9914

↓▼↓↡⬇⬇⇩⟱↓▼⇓⇓⇩▼⟱↓⇓↓⟱↡⇓
      ➝▶ STREAM Batman Ninja ⟸⇦
      ▲⇪⇧↟⇪⟰⇧↟⬆↑▲↑⇪⇧⟰▲⇧⬆⇪↟⇑

Resnično nimam kaj povedati o tej izdaji in mislim, da moj naslov pregleda vse, kar morate vedeti; Kot večina umetniških del, ki prihajajo iz Japonske, je bilo to lepe oči. Nekje sredi filma sem opazil majhen padec v umetniškem delu, kot da bi nekdo odvrgel ali postal len okoli 40 minut. To je trajalo le malo in potem se je vrnilo nazaj v čist barvni slog, s katerim se je začel.
      Zgodba je bila tako slaba, da je bila smešna. Mogoče nekdo uživa ideje bazične ploskve anime televizijskih oddaj? Zbiranje 5 za izgradnjo enega ogromnega robota ali živali, ki se fizično vežejo skupaj, da tvorijo ogromnega Batmana? Moja čeljust je padla … Ostala sem brez besed, spraševala sem se, katera neumna ideja je bila, da ta del Batmanove zgodbe postane. Lahko bi trdili, da je bilo vdihavanje neke vrste japonskega pridiha, toda tisto, kar sem gledal, je bil poskus brez napora, da bi končal zaroto.
      Pisci ne vedo, kdo je Batman! To, da Batman ni vedel, kaj storiti brez tehnologije – ki je očitno velika preobrazba za Batmana, da se bojuje brez svojega bat-mobile, bat-wing in bat-cycle. Resno. Japonska različica Batmana je bila nemočna brez vseh svojih igrač. Prav tako je bil zelo neumen glede osnovnih problemov; Gledal sem ga, kako je v zrak pritegnil pištolo, ne ve pa, kaj naj stori okoli ene zgodbe.
      Uživajte v umetniških delih, res je lepa – vendar pričakujete ogromno izgubo časa.

Batmanov oborožen vojskovalec je bil ves čas Kefka? Kdo je vedel.

Batman Ninja Slike razkrivajo Joker, Harley Quinn. – Kolider

Batman proti Supermanu: Dawn of Justice (2016) oddanih in članov posadke, vključno z igralci, igralkami, režiserji, pisatelji in še več ..

Najboljši japonski umetniki ponovno predstavijo Batmana in njegove nasprotnike v tej revolucionarni anime funkciji. V povsem novi zgodbi, The Dark Knight potuje v deželo, ki je vladala ..

Zakaj ga imenujemo batmanski ninja, ko je oblečen kot samuraj? Boril se je celo kot samuraj …. smh

Joker je Oda Nobunaga v tej zgodbi, če je kdo to opazil

B A T O M A N

Še vedno ne vem, kateri mesec je bil izdan, res je zanič, da Japonska nikoli ni specifična glede datumov njihovega izida anime / filmov!

Batman Begins je bil prvi od trilogije Christopherja Nolana Batmana (Batman Begins / Dark Knight / Dark Knight Rises) – ta pregled se bo osredotočil na 4K Upgrade namesto na sam film.

Jaz bi bil navdušen, toda glasovi so z animacijo glasni, zato se bom najbrž držal različice poddelka

Ocena: 80% – 15 ocenMaj 8, 2018. Batman Ninja je eden izmed najbolj drznih filmov leta in večine.

Jaz jokam najlepšo stvar iz dc

Pekel ja, tf

Batman: Level 1 Crook Superman kot Batman: Stopnja 100 Mafia Boss
      7. februar 2019 · Batman Begins povzetek rezultatov blagajna, grafikonov in informacij o izdaji in sorodnih povezavah.
      'Batman Ninja' prihaja v Netflix; Objavljen datum izdaje
      Batman: Omai wa mou shindeiru Joker: NANI ?!
      Amazon.com: Batman začenja (celotna ekranska izdaja): Christian.
      Prekleto … Res bi rad gledal
      Ko Batman ima vojsko polno Robinsov.
      Bat človek je anime

Všeč mi je, da imajo na svoji ječi naključno ogromno tiki glavo
      Batman Ninja (2018) – Rotten Tomatoes
      TO JE NAJBOLJŠE NARUTO POLNILO, KI JE BILO VEDNO
      Mislim, da je Supes naredil, da bo boj trajal dlje, da bi ohranil nastop. Njegovo sleganje Baneovih napadov je že zvonilo v teh žuželkah. To in verjetno skrbi, da ne bo povzročil preveč škode na mehkem Baneu.

Za Jokerja niso mogli dobiti Marka Hamilla ali Troya Bakerja.
      13. februar 2018 · Pripravite se na prizor Temnega viteza, skupaj z mnogimi njegovimi najbolj znanimi zavezniki in zloglasnimi sovražniki, v prikazu animeja, ki ga še niste videli, ko je Warner Bros. Japan, DC ..
      Batman Ninja – Warner Bros.
      Film Lego Batman v gledališču AMC blizu vas
      Oblikovanje znakov je neumno dobro
      27. oktober 2018 – 98 min – Naložil RojaliBatman Ninja [2018] FULL (HD) MOVIE BREZPLAČNO :::: Like, Subscribe in PLAY.

Zgleda, da ima hudiča rak

Batman Ninja | SYFY WIRE

Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) – Full Cast.

Čeprav sem gledal Supermanove animirane serije, ni bilo tako dobro kot Batman! Vedno sem sovražil dejstvo, da ga lahko skoraj vsakdo udari in ne poškoduje njihove roke!
      Medtem ko bom to všeč, bi bil bolj v to, če bi bil samo Batman / DC na Japonskem, brez časovnega potovanja samo Batman od staršev, ubitih v boj proti jokerju na Japonskem

Viewing 1 post (of 1 total)
You must be logged in to reply to this topic.